XX NIEDZIELA ZWYKŁA – 19.08.2018 r.

1. Przeżywamy XX Niedzielę Zwykłą.
  2. W najbliższym tygodniu w dni powszednie Msze święte odprawiane będą: w poniedziałek, wtorek i czwartek o godz. 9.00, a w pozostałe dni o godz. 18.00.
  3. W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00.
  4. W przyszłą niedzielę 26 sierpnia przypada Uroczystość Matki Boskiej Częstochowskiej.
  5. Zwracam się z prośbą do naszych Parafian o składanie, w kopercie na tacę, dobrowolnych ofiar na wymianę pieca węglowego na gazowy do ogrzewania auli i salek. Do chwili obecnej zebraliśmy 9090 zł. Za złożone ofiary składam serdeczne „Bóg zapłać”!
  6. Składam bardzo serdeczne podziękowanie za wszelką pomoc przy kościele i Parafii w minionym tygodniu.