XVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 26.07.2015 r.

1. Przeżywamy dzisiaj XVII Niedzielę zwykłą. W przyszłą niedzielę jako pierwszą miesiąca po każdej Mszy Świętej będzie Adoracja Najświętszego Sakramentu.
  2. Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 12.00 zostaną poświęcone pojazdy z racji przypadającego wczoraj wspomnienia Świętego Krzysztofa – Patrona kierowców i podróżujących. A do puszek przed kościołem można złożyć ofiarę w ramach akcji  „1 grosz za 1 km bezpiecznej jazdy” z przeznaczeniem na zakup środków lokomocji dla misjonarzy.
  3. W tym tygodniu Msze święte odprawiane będą o godz. 9.00, tylko w sobotę o godz. 18.00.
  4. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę przed Mszą Świętą o godz. 9.00.
  5. W tym tygodniu przypada I Sobota miesiąca.
  6. Zbliża się Piesza Pielgrzymka Wrocławska na Jasną Górę, wyruszy z katedry wrocławskiej 2 sierpnia o godz. 6.00. Zapisy do grupy 15 u Ojców Franciszkanów na Karłowicach. Zachęcamy do wspólnego pielgrzymowania!!!
  7. Kancelaria parafialna w lipcu i sierpniu czynna jest bezpośrednio po odprawianych Mszach Świętych.
  8. Składam serdeczne „Bóg zapłać” za pomoc przy naszym kościele i parafii w minionym tygodniu.