UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO – 17.05.2015 r.

1. Przeżywamy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Bardzo serdecznie witamy dziś w naszej Parafii Ojców Franciszkanów, którzy przybliżą nam pracę misyjną swojego zakonu, oraz pokażą eksponaty misyjne na przygotowanej z tej okazji specjalnej wystawie.
  2. Zgodnie z zapowiedzią dzisiaj do puszek przed kościołem w całej Polsce zbierane są ofiary na potrzeby organizacyjne Światowych Dni Młodzieży, które odbędą się w 2016 roku w Krakowie.
  3. Msze Święte w tym tygodniu będą odprawiane o godz. 18.00,  a zaraz po nich będzie nabożeństwo majowe.
  4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z nabożeństwem majowym.
  5. W najbliższy czwartek 21 maja o godz. 18.30 zapraszamy na spotkanie Rodziców dzieci, które w tym roku w Boże Ciało będą przeżywać rocznicę I  Komunii Świętej.
  6. Składam serdeczne ‘Bóg zapłać” tym wszystkim, którzy pomagali przy parafii  i kościele w minionym tygodniu.