II NIEDZIELA PO BOŻYM NARODZENIU – 04.01.2015 r.

1. Dzisiaj jest I niedziela miesiąca. Po każdej Mszy świętej będzie adoracja Najświętszego Sakramentu.
  2. We wtorek przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. W tym dniu mamy obowiązek uczestniczenia we Mszy Świętej. Jest to dzień, kiedy naszą modlitwą i ofiarą złożoną na tacę wspieramy misje święte. Msze Święte w naszym kościele będą odprawiane o godz. 9.00, 12.00 i popołudniu o godz. 18.00. W Rędzinie o godz. 10.30. Podczas Mszy świętej będzie poświęcenie kredy, kadzidła i wody.
  3. W pozostałe dni tygodnia Msze święte odprawiane będą o godz. 9.00.
  4. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Chrztu Pańskiego.
  5. W tym tygodniu kolęda w naszej parafii według porządku dostępnego w dziale Aktualności.
  6. Bardzo serdecznie dziękuję za wszelką pomoc przy kościele i parafii w minionym tygodniu.