IV NIEDZIELA WIELKANOCY – 21.04.2024 r.

1. Przeżywamy IV Niedzielę Wielkanocną. Jest to NIEDZIELA DOBREGO PASTERZA.
    Modlimy się dzisiaj i w najbliższym tygodniu o powołania kapłańskie i zakonne, szczególnie z naszej Parafii.
  2. W tym tygodniu Msze Święte będą odprawiane o godz. 18.00.
  3. Nowenna do matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę przed Mszą Świętą.
  4. We wtorek 23 kwietnia przypada uroczystość św. Wojciecha biskupa i męczennika – głównego Patrona Polski.
  5. We wtorek 23 kwietnia o godz. 18.30 próba dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.
  6. W środę o godz. 18.45 w kościele spotkanie kandydatów do sakramentu Bierzmowania. Obecność obowiązkowa!
  7. Bardzo serdecznie dziękuję za wszelką pomoc przy parafii i kościele w minionym tygodniu, zwłaszcza na Świętym Wzgórzu. Dziękuję za ofiary składane na potrzeby naszego Sanktuarium na Świętym Wzgórzu.