NIEDZIELA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA – 07.04.2024 r.

1. W dzisiejszą, II Niedzielę Wielkanocy obchodzimy w Kościele Święto Bożego Miłosierdzia. Rozpoczynamy w Kościele Tydzień Miłosierdzia.
  2. W przyszłą niedzielę przypada Niedziela Biblijna, która rozpoczyna Tydzień Biblijny.
  3. Dziś obchodzimy Międzynarodowe Święto Caritas. Dobra okazja, żeby podziękować Panu Bogu za tysiące pracowników i wolontariuszy Caritas. Szczególne podziękowanie kierujemy do naszego Parafialnego Zespołu Caritas za zaangażowanie na rzecz potrzebujących.
  4. Dzisiaj oddajemy skarbonki na Jałmużnę Postną, rozprowadzane w środę Popielcową. Ofiary te przeznaczone są na leczenie dzieci i osób starszych.
  5. W tym tygodniu Msze święte będą odprawiane o godz. 18.00.
  6. Jutro będziemy obchodzić Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Jest to Dzień Świętości Życia.
  7. W poniedziałek po wieczornej Mszy Świętej zapraszam na spotkanie Radę Parafialną i Parafialny Zespół Caritas.
  8. We wtorek od godz. 15.00 rozpoczniemy porządkowanie Świętego Wzgórza. Chętnych do pomocy bardzo serdecznie zapraszamy!
  9. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godzinie 18.00. Serdecznie zapraszamy!
  10. Dziękuję za pomoc przy kościele i parafii, zwłaszcza na Świętym Wzgórzu w minionym tygodniu. Bardzo dziękuję za ofiary składane na potrzeby Świętego Wzgórza.