II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 25.02.2024 r.

1. Przeżywamy II Niedzielę Wielkiego Postu. Dziś szczególnie wspieramy modlitwą i ofiarą Misje Święte. Od lat ofiary zbierane do puszek w II niedzielę Wielkiego Postu stanowią jałmużnę na misje i przeznaczamy je na wsparcie działalności polskich misjonarek i misjonarzy.
  2. Za tydzień w I niedzielę miesiąca będzie adoracja Najśw. Sakramentu.
  3. W niedziele Wielkiego Postu o godz. 17.30 nabożeństwo ku czci Męki Pańskiej - „Gorzkie Żale”. Bardzo serdecznie zapraszamy!
  4. W piątek Droga Krzyżowa o godz. 17.30. Zapraszamy!
  5. Droga Krzyżowa dla mężczyzn na Świętym Wzgórzu o godz. 19.30.
  6. W tygodniu Msze Święte będą odprawiane o godz. 18.00.
  7. W tym tygodniu Przypada I Piątek i I Sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi w piątek od godz. 17.30. Odwiedziny chorych w godzinach przedpołudniowych.
  8. W środę po Wieczornej Mszy Świętej spotkanie Parafialnego Zespołu Synodalnego. Bardzo serdecznie zapraszamy!
  9. W przedsionku kościoła Parafialny Zespół Caritas rozprowadza paschaliki i baranki wielkanocne z czekolady. Dochód na cele charytatywne.
    Zachęcamy do przekazania 1,5% podatku dla Caritas Archidiecezji Wrocławskiej.
  10. Tradycyjnie w przedsionku kościoła zbierane są ofiary na kwiaty do Bożego Grobu i na ubezpieczenie kościoła i kaplic. Zbiórka na te cele będzie we wszystkie niedziele Wielkiego Postu. Można także złożyć ofiarę dokonując przelewu na konto Parafii p.w. Św. Teresy od Dzieciątka Jezus, ul. Osobowicka 129, 51-004 Wrocław.
    Konto nr: 91 1090 2398 0000 0001 0347 6671
    /z dopiskiem: na cele kultu religijnego/.
    Za złożone ofiary składam serdeczne „Bóg zapłać”.
  11. Dziękuję za wszelką pomoc przy kościele i parafii w minionym tygodniu.