VI NIEDZIELA ZWYKŁA – 11.02.2024 r.

1. Przeżywamy VI Niedzielę Zwykłą. Dziś rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu.
  2. W poniedziałek i wtorek zapraszam na Adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 17.30. W tym, czasie będzie okazja do spowiedzi świętej przed Popielcem.
  3. W najbliższą środę przypada POPIELEC. Przez symboliczny gest posypania naszych głów popiołem w czasie liturgii tego dnia wkroczymy w okres Wielkiego Postu.
    W tym dniu gromadzimy się na Mszy świętej o godz. 18.00.
    W Środę Popielcową obowiązuje post ścisły.
  4. W Środę Popielcową zgodnie z zarządzeniem Episkopatu Polski będzie zbiórka do puszek na pomoc Ukrainie.
  5. Rozpoczynają się nabożeństwa wielkopostne. Już w tym tygodniu w piątek pierwsza Droga Krzyżowa. Serdeczne zaproszenie do udziału w tych nabożeństwach kierujemy nie tylko do dorosłych, ale przede wszystkim do dzieci i młodzieży.
  6. DROGA KRZYŻOWA będzie odprawiana w naszym kościele w piątki o godz. 17.30, a po niej Msza Święta wieczorna.
  7. GORZKIE ŻALE w niedziele Wielkiego Postu o godz. 17.30.
  8. W pierwszy Piątek Wielkiego Postu będziemy przeżywać Dzień Modlitwy i Solidarności z Osobami Skrzywdzonymi w Kościele.
  9. Dziękuję za wszelką pomoc przy kościele i parafii w minionym tygodniu.