IV NIEDZIELA ZWYKŁA – 28.01.2024 r.

1. Przeżywamy dzisiaj IV Niedzielę Zwykłą. Zgodnie z zarządzeniem Księdza Arcybiskupa Metropolity Wrocławskiego po Mszy Świętej do puszek przy wyjściu z kościoła prosimy o składanie ofiar na pomoc zakonom klauzurowym.
  2. W przyszłą niedzielę jako pierwszą miesiąca po każdej Mszy Świętej będzie adoracja Najświętszego Sakramentu.
  3. W czwartek 2 lutego przypada święto OFIAROWANIA PAŃSKIEGO. Msze Święte w naszym kościele będzie o godz. 17.00 i 18.00. Podczas Mszy Świętej tradycyjnie zostaną poświęcone świece - gromnice. Poświęcimy również świece dzieciom przygotowującym się do I Komunii Świętej. W tym dniu obchodzimy Światowy Dzień Życia Konsekrowanego.
  4. Msze święte w tygodniu będą odprawiane o godz. 18.00.
  5. W środę przed Mszą Świętą o godz. 18.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  6. W I Czwartek miesiąca zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu po wieczornej Mszy Św. do 20.00.
  7. W tym tygodniu przypada I Piątek i I Sobota miesiąca. Okazja do Spowiedzi świętej w I Piątek od godz. 17.30.
  8. Odwiedziny Chorych z sakramentami świętymi w I Piątek w godzinach przedpołudniowych.
  9. Dziękuję za wszelką pomoc przy kościele i parafii w minionym tygodniu.