II NIEDZIELA ZWYKŁA – 15.01.2023 r.

1. Przeżywamy II Niedzielę Zwykłą. W środę 18 stycznia rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan, który potrwa do 25 stycznia.
  2. W tym tygodniu Msze święte odprawiane będą o godz. 9.00, a w środę i sobotę również o godz. 18.00.
  3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy przed Mszą Świętą o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy.
  4. W przyszłą niedzielę 22 stycznia obchodzimy w całym Kościele Powszechnym, ustanowioną przez Papieża Franciszka Niedzielę Słowa Bożego.
  5. Możliwa jest jeszcze kolęda na życzenie. Należy umówić się telefonicznie lub zgłosić w zakrystii.
  6. Bardzo serdecznie dziękuję za wszelką pomoc przy parafii i kościele w minionym tygodniu. Dziękuję za serdeczne przyjęcie podczas wizyt kolędowych, jak również za ofiary składane z racji kolędy i na sprzątanie kościoła.