XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 02.10.2022 r.

1. Przeżywamy dzisiaj 27 Niedzielę Zwykłą. Jest to I niedziela miesiąca, dlatego po każdej Mszy Świętej będzie Adoracja Najświętszego Sakramentu.
  2. Nabożeństwo różańcowe dzisiaj po Mszy Świętej na Świętym Wzgórzu.
  3. W tym tygodniu przypada I Czwartek i I Piątek miesiąca.
  4. W I Czwartek zapraszam na Adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 18.30 do 21.00.
  5. W pierwszy Piątek okazja do spowiedzi świętej od godz. 17.30. Odwiedziny chorych z sakramentami świętymi w piątek przed południem.
  6. W tygodniu nabożeństwo różańcowe o godz. 17.30. Po nabożeństwie wieczorna Msza Święta.
  7. W piątek 7 października przypada święto Najświętszej Maryi Panny Różańcowej. W tym dniu o godz. 17.30 zostaną poświęcone różańce dzieciom przygotowującym się do I Komunii Świętej.
  8. Uroczystości pogrzebowe Ks. Prałata Zdzisława Kaleńskiego odbędą się we wtorek 4 października w naszym kościele, natomiast w środę 5 października w Sędziszowie Małopolskim. Tam zostanie złożony w rodzinnym grobowcu. Będzie podstawiony bezpłatny autokar dla wszystkich chętnych. Można się zapisywać w zakrystii. Obowiązuje kolejność zapisów aż do zapełnienia autokaru.
  9. Dziękuję za wszelką pomoc przy parafii i kościele w minionym tygodniu. Szczególne podziękowanie kieruje do wszystkich, którzy przyczynili się do pięknego i owocnego przeżywania odpustu parafialnego. Pragnę podziękować PZC, Radzie Parafialnej, Pani Basi Siedlak za piękne dekoracje kwiatowe. Panu Organiście, Służbie Liturgicznej Ołtarza na czele z ceremoniarzami Mateuszem i Dawidem, Pani katechetce Agnieszce, naszym Paniom w kuchni, Paniom za smaczne ciasta i Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób zaangażowali się w przygotowanie naszej uroczystości odpustowej.