XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 08.09.2019 r.

1. Dzisiaj XXIII Niedziela Zwykła. Rozpoczynamy, ogłoszony przez Episkopat Polski – IX Tydzień Wychowania pod hasłem „Zamieszkać razem z Jezusem”.
  2. W tym tygodniu Msze święte odprawiane będą o godzinie 18.00.
  3. W piątek 13 września zapraszamy na godz. 18.00 na Święte Wzgórze na Mszę Świętą i Nabożeństwo Fatimskie.
  4. W sobotę 14 września przypada Święto Podwyższenia Krzyża Świętego.
  5. Rodziny, które zadeklarowały chęć przyjęcia na nocleg z 13/14 września pielgrzymów niewidomych wraz z opiekunami, którzy przyjadą do Trzebnicy, bardzo proszę o zgłoszenie się do zakrystii po Mszy Świętej.
  6. W przyszłą niedzielę 15 września obchodzimy wspomnienie NMP Bolesnej – odpust w Parafii na Różance.
  7. W przyszłą niedzielę, zgodnie z zarządzeniem Ks. Arcybiskupa Metropolity Wrocławskiego ofiary składane na tacę będą przeznaczone na Diecezjalne Radio Rodzina.
  8. Dziękuję za wszelką pomoc przy kościele i parafii w minionym tygodniu.